Сабақ жоспары
Сынып: 6 «а»
Сабақ тақырыбы: «Home gardening – Үй бағбаншылығы»
Сабақтың мақсаты:
- Оқушылардың берілген тақырып бойынша оқу, ауызша сөйлеу және логикалық сын тұрғыдан ойлау дағдыларын дамыту.
Оқыту мен тәрбиелеудің міндеттері:
Тәрбиелік:
-Эстетикалық тәрбие беру
Білімділік:
-оқушылардың Past Continuous тақырыбы бойынша білімдерін тексеру, бекіту
Дамытушылық:
-оқушылардың бағбаншылық тақырыбы бойынша өздігінен жұмыс істеу дағдысын қалыптастыру
Білім берудің нәтижесі:
Білім берудің модульдері:
Сабақ формасы: жеке дара жұмыс, топтық жұмыс.
Сабақтың көрнекіліктері: оқулықтар, дәптерлер, сөздіктер, карточкалар, плакат (кластер), ИКТ
Сабақтың барысы
Good morning!
Clap your hands, clap!
Stamp your feet, stamp!
Spin around, spin!
All right!
Good morning!
Wash your hands, wash!
Shake your hands, shake!
Brush your teeth, brush!
All right!
Good morning ladies and gentlemen! I am very glad to see you! Let’s begin our lesson!
Tell me please –
“My friend is calling”
“Досыма қоңырау шалу”
- 11 жаттығу 112 бет
- Past Continuous ережесі
I really like walking around gardens. Every garden is different. Even two gardens that are next to each other are different. I loved the garden our family had when I was small. I also loved starting my own garden when I bought my house. The best gardens in the world are in England. English country gardens are famous all over the world. The gardeners are like artists. It’s amazing how they make everything so perfect and so colourful. I can sit in or walk through an English garden all day. I also like Japanese gardens. They also have a very special feel about them. Everything is so perfect and you feel really peaceful. I’d like to spend my life visiting different gardens.
Караоке бар - өлең айту
Оқушылар рольдік ойын арқылы грамматикалық тақырыпты бекітеді.
Make project work on the theme:
`Gardening in Kazakhstan`
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін айтады. Мұғалім сабақты қорытындылайды.
Оқушылар бір-бірлерін бағалау парағы арқылы бағалайды.
Сабақты аяқтау Thank you for the lesson! See you later!
View the news on the website of institutionBack to the news list